MGroup, jest agencją interaktywną, wyróżniającą się niekonwencjonalnymi pomysłami i kreatywnym podejściem do tematu Marketingu Internetowego.
Współpraca MTJ Polska z MGroup wyróżnia dostosowanie oferty i zaangażowania Specjalistów MTJ do realizacji zadań powierzonych w obsłudze Klientów.
Zobacz więcej na www.mgroup.pl
Mediaten Sp. z o.o. należy do międzynarodowej struktury Lists4Europe. Firma działa w grupie podmiotów zajmujących się od ponad 30 lat działaniami marketingu bezpośredniego. Zespół tworzą eksperci, z doświadczeniem wieloletnim. Jest to grupa Specjalistów z wąskich dziedzin, działających na szeroką skalę. Współpraca MTJ Polska z Mediaten, obejmuje; e-mailing, call marketing, bazy danych b2b i b2c, media planning, lead generation, kreacja marki, lettershop. Służymy także pomocą i szkoleniami dla Pracowników Sprzedaży spółki Mediaten oraz wykonaniem usług dla Klientów naszego Partnera.
Zobacz więcej na www.mediaten.pl
Agencja Future, jest agencją interaktywną zajmującą się aktywną obsługą Klientów na najwyższym poziomie. MTJ Polska zajmuje się wykonaniem zleceń dla Klientów Agencji Future pod względem technicznym. Służymy pomocą i radą oraz szkoleniami dla Pracowników naszego Partnera. Nasz sukces, jak i powodzenie w branży Agencji Future zależne jest od obopólnej współpracy z zachowaniem najwyższych standardów ofertowanych poroduktów i ich wykonania dla Klientów.
Zobacz więcej na www.agencjafuture.pl
GoldKey obsługuje Klientów na terenie Warszawy i okolic. Nasza współpraca polega na obsłudze technicznej części zleceń Agencji. Współpracę wyróżnia, zaangażowanie, wzajemna wymiana informacji i najnowszych trendów w branży. Firmę GoldKey tworzą pasjonaci, hobbyści dla których promowanie Klientów w Internecie jest nie tylko pracą, ale i częścią życia popartą kilkuletnim doświadczeniem w różnych korporacjach zajmujących się marketingiem internetowym.
Zobacz więcej na www.goldkey.pl
Fastwww obsługuje Klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Realizujemy obsługę techniczną części zleceń grupy FastTeam. Współpracę polega na świadczeniu usług z zakresu kodowania stron i sklepów internetowych, pozycjonowania oraz szeroko rozumianych usług SEM. Celem strategicznym FastTeam jest zdobycie pozycji lidera rynku usług internetowych w regionie kujawsko-pomorskim.
Zobacz więcej na fastshell.pl
Exxel jest firmą działającą w różnych branżach. Nasza współpraca obejmowała wspólną wymianę informacji i doświadczeń. W chwili obecnej zajmujemy się doradztwem i pomocą w rozwijaniu firmy Exxel w zakresie pozyskiwania i sprzedaży produktów oraz obecnością w Internecie.