O NAS


SEM Doradcy jest Agencją Interaktywną skupiającą ludzi posiadających bogate doświadczenie prowadzenia kampanii reklamowych.
Jesteśmy Specjalistami, którzy swoją wiedzę i zaangażowanie pragną poświęcić w celu budowy relacji z Klientami na najwyższym poziomie.
Nasza propozycja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Firm otwartych na odważne propozycje i planowanie strategicznych kroków reklamowych.
To, co nas wyróżnia to przejrzysta i zrozumiała propozycja wejścia w świat marketingu internetowego.
Bogata i elastyczna oferta programów reklamowych jest wyznacznikiem naszej firmy. Nasze propozycje są poparte zaangażowaniem.
Chętnie wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby Klient osiągnął zamierzony cel.
Misja
Dostarczenie usług marketingowych na jak najwyższym poziomie w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych Klientów.
Zrozumienie potrzeb Klientów oraz wyprzedzenie standardów rynkowych a zarazem biznesowym.
Wizja
Naszym celem jest znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych agencji interaktywnych na rynku. Chcemy przyciągnąć Klientów atrakcyjnymi usługami, innowacyjnymi pomysłami oraz indywidualnym podejściem do każdego, nawet najmniejszego projektu. Dzięki zaangażowaniu zgranego i wyspecjalizowanego zespołu oraz doświadczeniu, możemy osiągać założone cele.
DLACZEGO MY?


1
Doświadczenie Działu Sprzedaży. Budowa kampanii reklamowych, których podstawą jest dążenie do osiągnięcia zamierzonego celu stawianego Nam przez Klientów. Naszą pracę z Klientem wyróżnia nie sprzedaż produktu, lecz budowa programów reklamowych mających przedstawić naszego Klienta potencjalnym odbiorcom w jak najlepszym świetle. Wzmocnić przekaz i budować relacje.
2
Doświadczenie Działu IT. Polepszanie przez Techników własnych referencji są wyróżnikiem gwarantującym fachowe podejście i wykonanie stawianych zadań. Dobieramy najnowocześniejsze rozwiązania, stale polepszając jakość. Rozwój jest naszym wyznacznikiem.
3
Bogata oferta. Mnogość rozwiązań i umiejętność dobrania usług w planowaniu kampanii. Staramy się dobrać program w celu osiągnięcia stawianego przed nami celu. Nie szukamy prostych odpowiedzi – chcemy budować długofalowe relacje i podnosić jakość usług w każdym stawianym przed nami zadaniu.