Kariera

Pracownik Działu Sprzedaży

Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego - marketing internetowy - praca w Łodzi

Typ umowy: Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA PRACY:
Poszukujemy osoby chętnej się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje do pracy na stanowisko:
Doradca Klienta Biznesowego - SEM, SEO, strony www, sklepy internetowe, marketing internetowy
Praca codzienna w godzinach 9-17. Oferujemy zatrudnienie po pomyślnej rekrutacji.
Praca w Łodzi i okolicach.
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę biznesową Klientów w tym; sprzedaż usług (strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie SEO, kampanie internetowe, marketing internetowy) nowym oraz obecnym Klientom w firmach na terenie Łodzi. Przedstawianie ofert sprzedażowych w profesjonalny sposób wraz z użyciem najnowszych metod pozyskiwania Klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca z klientem
• sprzedaż usług z oferty http://semdoradcy.pl/oferta
• obsługa po-sprzedażowa
• prowadzenie negocjacji handlowych

OFERUJEMY:
• szkolenie wstępne i pakiet szkoleń rozwijających kompetencje
• atrakcyjne wynagrodzenie - kilka modeli wynagradzania dających możliwość nieograniczonego zarabiania i rozwoju
• pracę w zgranym i stabilnym zespole,
• ciekawe i ambitne zadania z zakresu bardzo szybko rozwijającej się branży marketingu internetowego
• sukcesywne szkolenia branżowe, zewnętrzne
• komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę, stałe godziny pracy, biuro stacjonarne
• podstawowe wyposażenie techniczne: smartphone i laptop z LTE, samochód służbowy docelowo do dyspozycji po okresie próbnym

WYMAGANIA - WARUNKI KONIECZNE:
• doświadczenie w sprzedaży - minimum rok na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
• nastawienie na realizację celu
• pracowitość

Pracownik Działu IT

Stanowisko: Starszy programista PHP
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: STAR/PHP/A

Jeśli PHP jest Twoją pasją i chciałbyś/chciałabyś chciałbyś znaleźć się w zespole rozwijającym najbardziej popularne serwisy internetowe, ta oferta pracy skierowana jest właśnie do Ciebie. Jako web developer weźmiesz udział w projektach dotyczących platformy Prestashop oraz innych, równie ciekawych, serwisów internetowych. Na Twoją pracę składały się będą wszystkie aspekty nowoczesnego programowania, począwszy od zaprojektowania rozwiązań, poprzez implementację do postaci kodu, po wdrożenia i analizę wydajności. Z efektów Twoich działań skorzystają miliony użytkowników.

Wymagania:
- zaawansowana znajomość PHP w wersji 5.6+
- minimum trzyletnie doświadczenie programistyczne
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
- umiejętność optymalizacji i tworzenia wydajnych zapytań SQL
- dobra znajomość technik programowania obiektowego
- znajomość wzorców projektowych i architektonicznych (MVC)
- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN/GIT)
- znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS, AJAX)
- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania
- pasji do programowania i chęci ciągłej nauki

Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie w tworzeniu wysokodostępnych i wysokowydajnych aplikacji
- doświadczenie w pracy z rozproszonym środowiskiem bazodanowym
- znajomość bibliotek związanych z PHP (preferowana Zend Framework)
- znajomości dobrych praktyk SOLID oraz wiedza z zakresu TDD

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- budżet na szkolenia i konferencje
- benefity (dofinansowanie dojazdów, posiłków etc.)
- świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
- szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej
- możliwość nauki od starszych programistów
- nowoczesne stanowisko pracy (i7, 2 monitory, i co tylko jeszcze potrzebujesz, jeśli tylko zmieści się na biurku)

CV prosimy przesyłać na adres it@mtjpolska.pl (tytuł wiadomości STAR/PHP/A).