O nas

SEM Doradcy jest Agencją Interaktywną skupiającą ludzi posiadających bogate doświadczenie prowadzenia kampanii reklamowych. 
Jesteśmy Specjalistami, którzy swoją wiedzę i zaangażowanie pragną poświęcić w celu budowy relacji z Klientami na najwyższym poziomie.  Nasza propozycja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Firm otwartych na odważne propozycje i planowanie strategicznych kroków reklamowych.  To, co nas wyróżnia to przejrzysta i zrozumiała propozycja wejścia w świat marketingu internetowego.  Bogata i elastyczna oferta programów reklamowych jest wyznacznikiem naszej firmy. Nasze propozycje są poparte zaangażowaniem.  Chętnie wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby Klient osiągnął zamierzony cel.

Misja

Dostarczenie usług marketingowych na jak najwyższym poziomie w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych Klientów.  Zrozumienie potrzeb Klientów oraz wyprzedzenie standardów rynkowych a zarazem biznesowym. 

Wizja

Naszym celem jest znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych agencji interaktywnych na rynku. Chcemy przyciągnąć Klientów atrakcyjnymi usługami, innowacyjnymi pomysłami oraz indywidualnym podejściem do każdego, nawet najmniejszego projektu. Dzięki zaangażowaniu zgranego i wyspecjalizowanego zespołu oraz doświadczeniu, możemy osiągać założone cele.


Współpracujemy