Współpraca

Szybkość, wygoda i bezpieczeństwo to trzy główne cechy, na które należy zwracać uwagę przy transakcjach online. Pay-by-link, czyli tzw. przelew elektroniczny, stworzono z myślą o osobach, które sprawnie i komfortowo chcą przekazać pieniądze sprzedawcy, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Dzięki naszej współpracy z tpay, wiodącym operatorem płatności online w Polsce, w naszych produktach zapewniamy błyskawiczne i bezpieczne przelewy księgowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki integracji z serwisem SMSAPI, wdrażamy zautomatyzowane powiadomienia SMS w e-sklepach oraz innych rozwiązaniach e-commerce. Obok masowej wysyłki SMS dostarczamy naszym klientom automatyczne powiadomienia SMS, MMS i VMS.
Rozwiązania SMSAPI wykorzystujemy m.in. przy produkcji i dystrybucji oprogramowań CRM, ERP i ERM, a także systemów lojalnościowych.

SEMSTORM to doskonałe, polskie narzędzie, dostarczające niezbędne informacje do prowadzenia efektywnego marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki SEMSTORM mamy wgląd w działanie dowolnej witryny, a co za tym idzie jesteśmy w stanie dokonać analizy konkurencji naszego Klienta. Dzięki dedykowanym raportom dla e-commerce mamy możliwość optymalizowania prowadzonych kampanii dla sklepów internetowych.

Ahrefs jest kopalnią wiedzy na temat linków do pozycjonowania, ukazaną w przystępny sposób. Łącząc dane z SEMSTORM otrzymujemy pełen pogląd na działania konkurencji. Za pomocą Ahrefs możemy ocenić profile linków przychodzących do domeny naszych klientów oraz podejrzeć jaką strategię link buildingu przyjęła nasza konkurencja. W ten sposób oceniamy poglądowe koszty w celu osiągnięcia podobnych rezultatów, przez co pozycjonowanie nie musi być drogą inwestycją.

FASTWWW jest dostawcą usług internetowych, bazującym na wieloletnim doświadczeniu w tej branży. Dzięki współpracy jesteśmy w stanie zaoferowane naszym klientom hostingi oraz serwery VPS o dowolnych parametrach, które cechują najważniejsze udogodnienia takie jak szybkość, niezawodność i wysoką jakość. Produkty realizowane dla naszych klintów utrzymujemy na serwerach z lokalizacją w Polsce w serwerowni ATMAN w Warszawie, serwerach niemieckich od firmy HETZNER w Falkenstein, a kopie bezpieczeństwa są bezpiecznie przesyłane na serwery we Francji w serwerowni RBX firmy OVH.

Realizując projekty korzystamy z Depositphotos, wiodącego na świecie banku zdjęć oferujący błyskawiczny dostęp do ponad 50 milionów obrazów, wektorów i ilustracji. Dzięki licencjonowanym zdjęciom i grafikom wzbogacimy Twoją stronę internetową, broszury, raporty i prezentacje obrazami i grafikami na licencji royalty free.
Dzięki współpracy z Depositphotos, w cenie wykonania usługi, otrzymujesz projekt wraz z grafikami.

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę.